ТОВ РКЦ - Строй
ТОВ РКЦ - Строй
Харків, Пр-т 50-летия СССР, 151В, оф.9

Прайс - Металочерепиця


Фото Найменування Ціна, грн Купити Од. вим. Місто Телефон Постачальник Виробник  
Металочерепиця Прушиньскі Крон 350 70 (кв.м) Харків ТОВ РКЦ - Строй Pruszynski (Прушински)
Металочерепиця Прушиньскі Шафір 350 76.2 (кв.м) Харків ТОВ РКЦ - Строй Pruszynski (Прушински)
Металочерепиця Прушиньскі Арад Класик 350 120 кв Харків ТОВ РКЦ - Строй Pruszynski (Прушински)
Металочерепиця Прушиньскі Шафір 350 , 400 (поліестер матовий , крупний з плівкою ) 81.5 м.кв. Харків ТОВ РКЦ - Строй Pruszynski (Прушински)
Металочерепиця Прушиньскі Шафір 350,400 ( Поліестер з плівкою ) 91.44 м.кв. Харків ТОВ РКЦ - Строй Pruszynski (Прушински)
Металочерепиця Прушиньскі Шафір 350 , 400 (поліестер ) 273.75 м.кв. Харків ТОВ РКЦ - Строй Pruszynski (Прушински)
Металочерепиця Прушиньскі Крон 350 , 400 (матовий великий) 76.2 (кв.м) Харків ТОВ РКЦ - Строй Pruszynski (Прушински)
Металочерепиця Rauni Mini 59 кв.м. Харків ТОВ РКЦ - Строй RAUNI
Металочерепиця Rauni Standart 59 кв.м. Харків ТОВ РКЦ - Строй RAUNI
Металочерепиця Rauni Premium 59 кв.м. Харків ТОВ РКЦ - Строй RAUNI
по 20 Виводити